O mně

Kdo jsem

Jsem radní Prahy 2 pro bezpečnost. Jsem členem TOP 09. Jsem spoluzakladatel realitní sítě. Jsem Váš kandidát do Poslanecké sněmovny. Můj dosavadní kariérní život se skládá ze vzestupů a pádů, ambicí, cílů a vizí. V 16 letech jsem chtěl kolo, šel jsem si ho odpracovat na brigádu. Postupně jsem se stavěl na vlastní nohy. Stal jsem se manažerem pro střední Evropu mezinárodního výrobce kávy s největším řetězcem kaváren na světě.  

Jenže pak přišel rok 2008 a moje pozice byla zrušena. Jako mnozí jiný v té době jsem byl najednou bez práce a musel začít úplně od začátku. Pády nemáme rádi, ale právě tehdy opravdu prověříme vlastní schopnosti a odhodlání. Začal jsem působit jako realitní makléř a vstoupil do nového oboru. O několik let později jsem s kolegou budoval naši společnou firmu. Dnes máme zhruba 40 makléřů po celé České republice.  

PROČ KANDIDUJI 

Část svého profesního života jsem strávil v Americe. U nás si hodně hledíme svého, USA fungují více komunitně. Lidé se starají o své okolí i o sebe navzájem. Cítí zodpovědnost za podmínky, ve kterých žijí. Tenhle pocit odpovědnosti jsem si osvojil a přivezl. Vstoupil jsem do TOP 09 a do komunální politiky. Z naší radnice jsme vytvořili partnera pro občana. Jsme v úzkém kontaktu s problémy každodennosti. A tyhle záležitosti všedního dne potřebují reprezentaci v Poslanecké sněmovně. Ta zoufale potřebuje přiblížení k realitě. Kvalita života občana – to je moje priorita.

Co je u mně nového?